Železniční přejezd - Al chladiče

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Železniční přejezd

Železniční modely

Elektronický železniční přejezd
Zvuková verze  AŽD

Toto zařízení je určeno pro vytvoření zabezpečeného jednokolejného železničního přejezdu na všech modelových kolejištích a  simuluje chování reálného přejezdu. Lze jej ovládat ručně a nebo automaticky.  V takovém případě pomocí optických senzorů detekuje vlak, aktivuje přejezd  (světelná a zvuková signalizace). Po opuštění přejezdu se opět uvede do klidového stavu přestanou blikat červené a později začne blikat  bílá.  V modulu je zabudován zvuk výstražníku AŽD nebo SSSR a kromě světelných výstražníků lze také připojit mechanické závory.

Pro napájení můžeme použít střídavé napětí v rozsahu 6 9 Vst (optimálně 9 Vst) nebo stejnosměrné od 9 do  13 Vss (optimálně 12 Vss). To znamená, že  desku lze napájet například i z transformátoru pro modelovou železnici a to jak ze stejnosměrných, tak i  střídavých svorek.

K modulu je možné připojit světelné výstražníky v tří nebo čtyř vodičovém provedení, podrobnosti jsou uvedeny v manuálu.


Ceník


Kč bez DPH
Modul přejezdu EZP-02 540,-

obsahuje modul přejezdu, 3x infračidlo, konektor

Uživatelský manuál EZP-02
Uživatelský manuál EZP-01
(prodej verze EZP-01 ukončen)

Nově lze objednat modul přejezdu již s konkrétními odpory pro tří nebo čtyřvodičové výstražníky. Podrobnosti zapojení jsou uvedeny v manuálu. Pokud toto nebude v objednávce upřesněno, zasíláme automaticky modul pro čtyřvodičové výstražníky.
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky