Osvětlení kolejiště - Al chladiče

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Osvětlení kolejiště

Železniční modely

Osvětlení modelového kolejiště
Analog / DCC

Tento elektronický modul simuluje činnost veřejného osvětlení pro různé druhy svítidel a  osvětlení budov s nepravidelným rozsvěcením jednotlivých světel.  V režimu veřejného osvětlení simuluje různé druhy světel sodíkové a rtuťové výbojky, LED, halogen nebo žárovky. To znamená, že můžeme volit plynulé rozsvícení až do maximálního svitu s nastavitelnou rychlostí (rtuťové, sodíkové a halogenové výbojky). Tento režim je doplněn i volitelnou funkcí nepravidelného blikání po startu výbojky, než se oblouk ve výbojce  ustálí. Nebo okamžité rozsvícení na maximální svit (LED a žárovky).  Pokud zvolíme osvětlení budov, máme k dispozici 2 x 4 výstupů a každá čtveřice má vlastní ovládání. Vnitřní paměť obsahuje  hodnoty, které určují kdy a na jak dlouho se má který výstup rozsvítit nebo zhasnout.

Stejnosměrné napájení modulu je v širokém rozsahu 8-20 Vss, takže není nutné shánět  konkrétní napájecí zdroj a vystačíme si s „domácí zásobou“.  
V nabídce jsou moduly pro analogové ovládání (běžný vypínač) nebo pro DCC režim (v tomto provedení lze použít analogové i DCC ovládání).
V případě zájmu o podrobnosti,  je dále možné stáhnout kompletní návod k použití a tabulka s možností vlastní volby sekvencí pro osvětlování budov.

Uživatelský manuál ANALOG v1.0 (nevyrábí se)

Uživatelský manuál DCC v1.0 (nevyrábí se)


Uživatelský manuál ANALOG v2.0
Uživatelský manuál DCC v2.0

Sekvence vstupů a výstupů (tabulka PDF)


Sekvence vstupů a výstupů (tabulka EXCEL)

Modul osvětlení

Kč bez DPH

Analog

310,-

DCC

345,-

Konektor

15,-

LED diody 15,- (bílá studená, bílá teplá, žlutá, žlutozelená)
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky